Altayçeşme Mahallesi Demirdöküm Servisi

Altayçeşme Demirdöküm servisi ile güvenli ve sıcak kış günleri. Evinizde ve iş yerlerinizde bulunan ve kullandığınız kombilerin uzun ömürlü ve sağlıklı çalışması için bakımlarının düzenli bir şekilde yaptırılması gerekmektedir. Zamanında yapılmayan Demirdöküm kombi bakımı ile kombileri ömrü kısalmaktadır, verimi düşer ve doğalgaz tüketimi artar. Artan tüketimden dolayı doğalgaz faturaları da artmaktadır.Yıllık kontrollerimizin yanında uzun süreli çalıştırılmayan kombilerin çalıştırmadan önce kombi bakımından geçirmekte gelecekte yaşanacak kötü sorunların önüne geçmiş olursunuz.

Altayçeşme Demirdöküm servis teknisyenleri kombi bakımı yaparken yapması gerekenlerden bir tanesi de su tesisatının ve peteklerin kontrolünün yapılmasıdır. Peteklerdeki suyun boşaltılıp petek temizliği yapıldıktan sonra tekrardan temiz su ve tesisatta bulunan herhangi bir zayıf noktanın arızasının giderilmesinden sonra suyun basılması gerekmektedir. Tesisatın suyunu değiştirdikten sonra havasını almayı unutmayın. Maltepe altayçeşme mahallesi sakinlerine 24 saat hizmet veriyoruz.
Altayçeşme mahallesi ile sokaklarına gün içinde anında Altayçeşme Demirdöküm servisi hizmeti.

Altayçeşme Demirdöküm Kombi Bakımı

Altayçeşme Demirdöküm kombi Petek Temizleme

Altayçeşme Demirdöküm Kombi Kart Tamiri

Demirdöküm kombi bakımında ve arızalarında kombi tesisatımızın içerisinde bulunan ve ayrı bir önem arz eden iletken parçaların dış etkenlerden zara görüp görmediğini kontrol etmemiz bizim ve kombimiz için önemli bir unsurdur.

Bu aksamların çalışmasını sağlayan elektrik aksamının da bir elektrik uzmanları tarafından kontrol ettirmeliyiz. Suyun yeterlilik ve basıncını gösteren göstergelerin güvenirliliği ve tesisat suyunun boşaltılıp tekrardan doldurulması kombimizin ve tesisatımızın temiz kalması için önemlidir. Bunları yaptıktan sonra emin olunki yapmadan önce harcadığınız doğal gaz faturalarında yüzde yirmi beş daha az sarfiyat olduğunu kendi gözlerinizle göreceksiniz. Küçük ama önemli tavsiyeler bazen hayatınızda inanılmaz değişikliklere neden olabilir

Servis Çağır