Maltepe Protherm Servisi

Maltepe Protherm servisi sıcacık ortamların en tasarruflu ve verimli kahramanı olan kombilere sahip olun. Protherm kombilere 6 aylık aralıklarda periyodik bakımların yaptırılması gereklidir. Yılda iki kere yapılamıyorsa en azından soğuk havaların habercisi sonbahar aylarında yılda bir bakımla kombinizi bir yıllık yükten kurtarmalı, özellikle tam gün mesai ile çalışacağı kış aylarına yenilenerek başlaması sağlanmalıdır. Soğuk kış günlerinde sıcak evinizin keyfini çıkarın.

7/24 Maltepe Protherm servis kombi uzmanı teknisyenlerimizle yapacağımız komple Protherm kombi bakımı ile yapacağımız bakımın yanında oluşan sorunları da küçükken çözüyor, tehlikeli boyutlara ulaşmasına fırsat vermiyoruz. Protherm kombi bakımı gerekli mi? Soruları özellikle cihazınızın çalıştığı halde battaniyelere sarılıp dolaşanlar tarafından çok iyi kavranmakta, faturalara yansıyan yönleri ile bütçelere verdiği zararla da ekonomik anlamda sizi çok fazla sıkıntıya sokabilmektedir.

Kombi kontrollerini düzenli yaptırmak cihazınızı doğru kullanmak adına çok önemli bir adım olacaktır. Kaliteden ödün vermeyen Protherm Maltepe servisi verdiği kombi bakımı hizmetlerinde tasarruf ve yüksek performansı bir arada sunabilecektir.

Maltepe Protherm Kombi Kart Tamiri

Maltepe Protherm Petek Temizleme

Maltepe Protherm Klima Montajı

Maltepe Protherm Kombi Bakım

Her marka ve model kombileriniz için 7/24 kombi hizmetleri veren servisimiz yılda bir yapacağı kombi bakımı ile cihazınızdan uzun yıllar yüksek verim almanızı sağlayacaktır.

Her yıl yenilenen cihazınız bütün bir yılın kirini, pasını atmış bir şekilde kış ayına başlayacak ve en üst düzey performansla çok ekonomik verim almanızı sağlayacaktır. Cihazınızdaki her ayrıntı çok dikkatli bir şekilde temizlenir varsa öncelik arızların onarımına verilir. Kaliteli kombi kullanımı için en güvenilir destekçiniz olan Maltepe Protherm servisi firmamız her ihtiyaç duyduğunuz anda yanınızda olacaktır.

Altayçeşme   Altıntepe   Aydınevler   Başıbüyük   Yalı Mahallesi   Büyükbakkalköy

Çınar Mahallesi   Esenkent   Feyzullah   Fındıklı Mahallesi   Girne Mahallesi

Gülensu   Zümrütevler   Gülsuyu   İdealtepe   Küçükyalı

Servis Çağır