Kombi Bakım | Kombi Arıza | Klima Bakım | Klima Montaj | Brülör Kazan

Hızlı maltepe teknik servis kombi ve klima teknisyenleri ile bir telefon ile anında yanınızda olabilecek olan revize ustalarımız sorunsuz bir kış için çok kaliteli çalışmalar yürütecektir. Her alanda bilinçli olmak doğru kullanımlar gerektirir. Ve doğru kullanımlar da her zaman yüksek verimler elde ettirir. Uzman teknisyenlerimizin kombi kullanımınız hakkında vereceği püf noktalara uyarak kombinizin çalışmasından çok daha ekonomik ve verimli kullanımlar oluşturabileceksiniz. Arıza durumlarında da kombinizin şartelini indirerek firmamıza ulaştığınızda cihazınızı emin ellere teslim edebilir, sorunlar karşısında sunulan kalıcı çözümler ile aldığınız yüksek verim karşısında bütçenizde tasarruf imkânları oluşturabilirsiniz. Tüm marka ve modellerde uygun kombi servisi hizmetlerimle kombinizin performansını üst seviyelere taşımak hem sağlığınız, hem de bütçeniz için çok büyük bir fırsat olabilecektir.

Maltepe Kombi Kart Tamiri

- 1 Sene Garanti

Maltepe ilçesinde kullandığınız kombilerinizin elektronik kartlarını tamir ediyoruz. Kombilerin ana kart ları yıllar geçtikçe aşınma ve rutubet gibi nedenlerden bozulabilir. maltepe teknik servis merkezi atölyemizde kombi kart tamiri yapıyoruz.

Kombi Fan Motoru Tamiri

- 1 Sene Garanti

Kombi fan tamiri atölyemizde yapılmaktadır üstelik bir yıl firma garantisi ile birlikte. Kombiler özellikle bacalı çeşitleri yıllık bakımlarının ihmal kaldırmaz sonuçları oluşabileceği için kombinizin kış öncesi bakımına azami önem göstermelisiniz.

Kombi Bakımı Ve Tamirat

- Periyodik Bakım

Maltepe kombi servis elemanları tarafından yapılan bakım ile cihazınızın tüm kısımları temizlenir, zımparalanır gerekiyorsa arıza durumlarında işlevini kaybetmiş parçalar orijinal yedek parçalarla değiştirilir. 1 sene garantilidir.

Maltepe Servis Merkezi

- Bütçe Dostu Çözümler

Kombiler kullanılan mekânlar için yüksek performans sağlayacak seçimler yapıldığında yaşam kalitemizi yükselten çok pratik cihazlar olmaktadır. Hızlı Maltepe kombi servisi veren firmamız profesyonel teknik ekipleri kaliteli hizmetler sunmaktadır

Servis Çağır