Maltepe Hidrofor Servisi

Hidrofor cihazları özellikle İstanbul gibi büyük bir şehirde her binada muhakkak bulunması ve kullanılması gereken, su kesilmelerinde veya şebeke suyunun yetmediği yerlerde binalarınıza gerekli suyu sağlayan sistemlerdir. Maltepe ilçesi hidrofor servisi olarak hizmet vermekteyiz. Hidrofor bakım, hidrofor montajı, denge tankı değişimi, mebran değişimi ve denge tankı havası dolumunda işlerinde uzman teknisyenlerimizle hizmetinizdeyiz.

Uzun süre kullanılmayan hidroforlar kireçlenme, paslanma veya susuz çalışması gibi etkenler yüzünden arızalanabilir. İstanbul kocaman bir şantiye alanı, suyun ne zaman kesileceği belli olmaz. Kullanmadığımız hidroforlarımıza gün gelir ihtiyaç duyarız.

Hidroforlarınızın bakımını kullanın kullanmayın her sene muhakkak yaptırınız. Maltepe hidrofor servisi ayrıcalıklarından yararlanınız. Hidrofor sistemlerinde değştirilen her yedek parça firmamız tarafından bir yıl garanti altına alınmaktadır

Maltepe hidrofor servisi hizmeti verdiğimiz markalar : Wilo, Sumak, Leo, Etna, Alfen, Baymak, Alarko, Mas, Dab, Daf, Standart. Arızalanan hidroforlarınızı kendiniz müdahale etmeyiniz. Aşırı basınç ile çalışan 10-12 katlı binalara su sağlamak için sürekli basınç üreten bu cihazlar basıncı düşürülmeden müdahale edilirse istenmeyen yaralanmalara sebebiyet verebilir.

Servis Çağır